| ingertryst a întrebat:

SALUT TPUUU, VA ROGG DIN SUFLETTT AJUTATI-MA SI PE MINE CU CEVAAA M-AM INDRAGOSTIT DE U BAIAT SI VREAU SA-L UITT CE TREBUIE SA FAC VA ROG MULT AJUTATI-MAAAAAA VREAU RASPUNSSS FOARTE URGENTT CEL MA BUN RASPUNS FUDAAA

Buna TPU, va rog din suflet ajutati-ma si pe mine cu ceva eu m-am indragostit de un baiat si vreau sa-l uit nu stiu ce sa mai fac mi-as fi dorit sa nu mai exist ce sa fac sa-l uit va rog multttt ajutati-ma vreau raspuns urgent cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| HellGirl666 a răspuns:

Bună.
Știu cum te simți, crede-mă. Este cam greu să îl uiți, dar nu e imposibil. trebuie să fi puternică. Încearcă să îl eviți și să te comporți ca și cum nu ar exista; încearcă să te îndrăgostești de altcineva și îl vei uita. Succes. :* ☺

1 răspuns:
| dydu01 a răspuns:

Buna! Cred ca stiu si eu cum e. Este cam greut dar sa stii ca, cu timpul o sa poti trece peste. Nu te mai gandi la el, incearca sa te uiti dupa alt baiat. Apropo incearca sa-i gasesti defectele, asa o sa vezi ca nu era atat de placut cum pareawinking! Sper ca te-am ajutat!