| antonutza10 a întrebat:

trebuie sa organizez balul de halloween saptamana asta.stiti niste probe originale? sa nu fie cu infasuratul in hartie igienica sau sa ia mere cu gura dintr-un bol sau proba de ras malefic. daca nu macar niste idei originale la cum sa se prezinte si intrebari de cultura generala cu raspuns

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Tomapan

| DumiY a răspuns:

Buna!
-concur de desene cu tematica,, Halloween''
-concurs cu dovleci sculptati(pot aduce la scoala gata facuti sau sa ii faca la scoala intr-un anumit timp)
-poti pune niste intrebari legate de halloween, cum se spune la anumite cuvinte(sange, dovleci) sau ce inseamna anumite cuvinte(trick or trick)
-Face painting
-sa danseze concurentii cu un mar pe cap

Pa, pa!

| DarkAngelz a răspuns:

Nu trebuie ceva special de halloween orice joc va place scopul petrecerilor nu este respectarea unor norme ci distrarea invitatilor iar tu poti profita de faptul ca o organizezi caci te poti remarca fata de altii
succes si petrecere frumoasa uite un playlist
http://www.youtube.com/watch?v=3ZR2p-DhSX4

| Lucy26 a răspuns:

Cauta si tu pe netwinking

| Lorelay666 a răspuns:

Pai.
* declarati de dragoste (in care persoanele respective trebuie sa foloseasca 3 cuv, gen : fantoma, vrajitoare si sange si sa faca o dedicate smug )
* o pesoana trebuie sa scrie pe o foaie o provocare (gen: sa danseze cu o matura ) si aceea foaie sa fie data din gura in gura pana cand cineva o scapa.ea/el va trebui sa faca provocarea
* cei ce joaca vor trebui sa cante cea,, mai de groaza" melodie ascultata veodata
happy