| anonim_4396 a întrebat:

Salut trebuie sa stau 1 saptamana la tara ce pot face ca sa treaca mai repede timpul? caci eu ma plictisesc ingrozitor cat stau la bunici cel mai bun raspuns primeste funda

2 răspunsuri:
| dani9354 a răspuns:

Pai logic, te distrezi frate, iesi seara cu oamenii de pe acolo, stai la povesti, te uiti la TV, vizitezi locuri, te joci cu animalele, este foarte frumos sa te desprinzi de orasul plin de noxe si galagie! Succestongue

| ισηιк a răspuns:

Eu locuiesc la tara dar nu ma prea plicti. daca ai prieteni ati putea sta seara pe afara,sa va plimbati cu bicicletele,sa iesi la un suc cu cineva, sa iti vizitezi neamurile, sa vizitezi locuri care iti plc cand erai mai mic etc. funda?