| Octavian007 a întrebat:

trec clasa a 12-a pe filologie si nu ma pot decide care facultate este mai buna. Facultatea de drept sau SNSPA? De ce?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| dudy2204 a răspuns:

Frate, ambele sunt foarte bune. Insa depinde in ce cariera te regasesti tu mai bine, gandeste-te ce anume ti-ar place sa faci cu viata ta, alege unul dintre profile si da-i bataie. Pana la urma cei cautati vor fi cei cu nivelul cel mai ridicat de cunostinte. Multa bafta iti doresc!

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna prietene.

Asculta la mine.
Du-te la Facultatea de drept si o sa ajungi cineva.

Succes in viata si in cariera!

| almirock a răspuns:

Părerea mea este că dacă nu ai pe cineva să te ajute mai departe în domeniul dreptului, SNSPA-ul este cea mai bună alegere...

Răspuns utilizator avertizat
| Kidu6 a răspuns:

Si eu sunt in clasa a 11-a filologie si tot sunt putin derutata. Totusi, ma gandesc la drept tongue Succes