| instinct a întrebat:

Salut TUPU, am un telefon alcatel OT-363, dar este pe Orange, nu merg alte retele precum Vodafone si Cosmote, cand bag cartele imi cere (Cheie Retea : ) cred ca trebuie dus la decodat, dar nu as vrea sa stric niste bani aiurea poate este acel cod pe internet INFRMATII DESPRE TEL : IMEI:359675023981397 si mai este un cod care nu stiu exact ce inseamna : 363X-2BRGRO1, MULTUMESC DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| cristigsm a răspuns:

Salut instinct uite codul de decodare NCK: 2906368563
id auricacristiancostel@rocketmail.com

NCK: 2906368563

6 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Incearca codul din paranteza:
Free Alcatel Unlocking
IMEI: 359675023981397
Unlock Code:
( 984732F0 )

| solumaam a răspuns:

Pai F-ul il tastezi modificand stilul din tasta diez si apoi revii tot de acolo la cifre!

| maryan940502 a răspuns:

Sall am si eu un Alcatel si nu gasesc si eu codu de decodat ma poate ajuta cineva?

| instinct explică:

Nu e bun maamulos sad nu stiu ce e cu acel F ma lasa sa introduc doar numere sau ma rog doar tastele nu sunt vizibile cand le introduc su niste stelute ca la codul PIN

| cristigsm a răspuns:

Salut instinct uite codul de decodare pentru Alcatel ot 363
NCK: 2906368563