| vlad93fcv a întrebat:

Salut tuturor! Acum vreo 10 ani (poate si mai multi) era un serial pe TVR1 cu un tip care isi pierduse memoria, practic nu-si aducea aminte de nimic din copilarie si era un fel de detectiv, rezolva tot felul de cazuri (crime, disparitii). si de fiecare data cand rezolva cate un caz isi aducea aminte o particica din viata lui! Stie cineva cum se numeste?

1 răspuns:
| 220V a răspuns:

Si era daltonist, adica nu distingea culorile? eu cred ca vorbesti de John Doe, asa se numea un serialul despre care vorbesti