| EnjoyLife69 a întrebat:

Salut tuturor, am contul de Yahoo blocat de mai bine de o saptamana. Problema e caci, nu pot sa mi-l deblochez, nu mai tin minte intrebarile si toate cele, e facut acum 7 ani. Cum as putea sa mi-l deblochez? Am totul acolo.

3 răspunsuri:
| adrian1981 a răspuns:

Se mai antampla cand se blocheaza o zi dar mai mult nu ancearca sa dezinstalezi mesengerul si reinstaliazal din nou sau anceraca la un prieten vezi merge asa ati poti da seama daca mesengerul tau este de vina

| adrian1981 a răspuns:

Sau poate ai intrat an alta parte si ai ramas logat acolo nu te poti loga pe doua pc pe acelasi idi

| lol124356 a răspuns:

Si la mine s-a intamplat asa o data, am dezinstalat Yahoo apoi l-am downloadat din nou intr-o alta versiune, daca nici asta nu merge este din cauza parolei.