| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor. Am nevoie de un sfat. Am 15 ani, 1.70 si 47 de kg. as vrea sa mai pun kg... ma gandeam sa merg la o sala... sa imi fac un regim alimentar bine pus la punct tin sa mentionez ca vreau sa merg si la un sport gen muay thai. dati-mi un sfat.

Răspuns Câştigător
| Elle2117 a răspuns:

Cel putin ai gandit normal.Eu n-as fi facut asalaughing Eu daca eram in locul tau bagam in mine fara salalaughing
Este bine sa te duci la sala ca poti sa iti lucrezi corpul si pe de alta parte faci miscare cum s-ar zice. Eu zic sa vorbesti si cu parintii tai (toata lumea raspunde asta si e partial bine ce zic ei), dar mai ales sa te duci la un medic de familie sau la un nutritionist. Sau ai putea incerca "reteta" ta de un regim alimentar bine pus la punct si sa vezi rezultatele.

Te-am pupat :*

5 răspunsuri:
| cristi8252 a răspuns:

Foarte bine te-ai gandit. mergi la sala, si ia suplimente daca iti permiti. si fai sport, orice sport. ce iti place tie, dar sa faci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine e sa iti faci un program pe care sa il respecti zi de zi.Sincera sa fiu eu asa am pus cateva kg pe mine.Stau la camin si acolo programul e program, n-ai ce face, trebuie respectat.Si de la 45 kg, cate aveam la inceputul scolii, am ajuns la 55 la sfarsitul anului scolar, si acum nu stiu ce sa fac sa le dau jos. Bafta!

| eusnualta a răspuns:

Crede`ma e mai bine asa decat sa ai kg in pluswinking

| bugman a răspuns:

Da mai bine ai manca mai mult fara sa bei apa in timpul mesei

| coolmario a răspuns:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri love struck am sunat astazi si de pe 13 incep \:d/