| JoKeR23 a întrebat:

Salut tuturor. Am o intrebare : Daca merg la profilul uman pot apoi sa merg la facultatea de stomatologie? Va trebui sa invat ceva in plus? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Nu este imposibil, dar îți va fi mult mai dificil având în vedere că în liceu nu te-ai axat pe chimie, biologie. Și de asemenea, bănuiesc că îți dai seama de faptul că va trebui să înveți multă materie singur!
Dar dacă asta îți dorești tu cu adevărat să faci, urmează-ți visul! Vei reuși dacă crezi cu adevărat în el!

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Teoretic, ar trebui sa te pregatesti singura mai mult la Biologie si Chimie/Fizica.Te-ar avantaja Stiinte ale Naturii si chiar Matematica-informatica.

| Myhay94 a răspuns:

Nu stiu