| MihaiAlexandru11 a întrebat:

Salut,tuturor! Am o problema pe care vreau sa vi-o împărtășesc.Ieri,când ma jucam cu un băiat,în loc sa-l strâng pe el,l-am strâns de telefon,fiindcă el avea telefonul în buzunar, iar eu luandu-l de picior.Telefonul era spart,adică display-ul,iar eu strangandu-l,din neatenție, i s-a înnegrit puțin partea display-ului.Astazi,când a venit cu el la scoala,el mi l-a arătat aproape perfect normal,numai ca era puțin negru,o pata. Dupa câteva ore, el mi l-a arătat ca era negru tot.Sa înțeleg ca el a apăsat pe el sa-l facă negru? Sa-i cumpăr un display nou? El era spart demult,numai ca din câte spune el,se aprinde,dar se blochează.Nu stiu ce sa înțeleg,ori s-a înnegrit tot asa deodata, ori a umblat el la el?! Mulțumesc mult pentru răspunsuri!

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Stabileste impreuna cu el ce sa faceti, daca va intelegeti atat de bine incat sa va jucati de parca sunteti frati.Mie asa mi s-ar parea ok, fiindca ai contribuit si tu semnificativ la degradarea display-ului.Nu in procent mare, se intelege, dar totusi... laughing Aveti grija data viitoare, sa nu va accidentati voi sau altceva mai grav.