| oknijb a întrebat:

Salut tuturor! As vrea sa stiu cum sa fac bani (pentru buzunar)? Am 16 ani si nu am pretentii la o suma mare!? Nu as vrea sa fac bani pe site-uri sau lucruri hand-made! Eu am doua pasiuni mari: sunt dj si beatboxer, Imi plac foarte mult aceste arte! Dar nu imi gasesc de lucru! Nu stiu unde sa ma duc sa ma interesez?! Va rog frumos! macar niste idei daca nu se poate mai mult! Multumesc anticipat! FUNDA pentru cel mai bun raspuns...

Răspuns Câştigător
| SweetyღGirl a răspuns:

In Bucuresti in centrul vechi sunt multe cluburi si discoteci.intreaba daca te pot angaja la dj.sau cauta pe net ofertewinking

4 răspunsuri:
| uunseral a răspuns:

Fututi pe mata'n gat

| Anonimfew24343 a răspuns (pentru uunseral):

Invata sa vorbesti frumos

| oknijb explică:

Va multumesc mult pentru ajutor!

| oknijb explică:

Man eu am zis ca am 16 ani! Nu am inca peste 18 ani! Si sa fiu sincer nu ma intereseaza acest lucru!