| map116 a întrebat:

In curand va veni Craciunul si nu stiu ce cadou a le iau celor mai bune prietene ale mele.Nu prea am bani de buzunar si nu vreau sa iau de la parinti.Dac tot le fac un cadou sa fie din banii mei.M-am gandit sa le fac ceva Hand Made. Idei?

2 răspunsuri:
| Picipuu a răspuns:

Ai pute sa le scrii ceva. De exemplu eu am luat o carticica pe care am scris aproape toate glumitele noastre sau intamplarile recente de atunci. A fost foarte amuzant dupa 5 ani sa vad ca inca mai aveau cadoul ( dat intr-a 5-a). Sau ai putea sa le desenezi (cum eu sunt obsedata de anime si am inceput sa desenez manga) le-am desenat pe ele. Sau un colaj ^^. Okie cam atat. Am ramas fara idei. big grin

| dorin1990 a răspuns:

Ai putea sa faci o chestie mai simpla dupa parerea mea sa imprimi pe o cana de a ta o poza cu tine, de obicei dureaza maxim 10 minute si iti face poza direct in magazin iar pretul este in jur de 20 de lei.