| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor!
Azi e ziua de nastere a celei mai bune prietene...
I-am facut cadou o carte si inca ceva, insa nu stiu ce mesaj sa scriu inauntrul ei, pe prima pagina.
Mi-ati putea da niste idei de urari? Sa fie ceva special
, va rog.

Răspuns Câştigător
| Laminin a răspuns:

Hey! Sper sa iti placa:
Dumnezeu a creat prietenii fara eticheta. Pentru ca, daca ar fi facut asta, nu mi-as fi putut permite un inger atat de special ca tine. Multumesc pentru prietenia ta! happy

1 răspuns:
| Alex16rebel a răspuns:

Eu la craciun i-am facut celui mai bun prieten un obiect personalizat cu mesajul "everybody needs a friend! I'm lucky I have you"...iti recomand sa ii scrii asta pentru a-si da seama cat de importanta e pentru tine...bineinteles insotit de clasicul mesaj de "LA MULTI ANI!"