| DannielZMF a întrebat:

Salut tuturor!
Ce parere aveti de Alexandra Stan? Va place cum canta? Va place cum arata?

Bye!

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E buna pentru labagii.Imi plac hainele ei semi-porno si "naturaletea"winking

| pwp a răspuns:

E draguta.
dar mi se pare in videoclipul lolipop imbracata prea sumar, si chestiile care le face cu limba...
canta frumos, nu pot sa zic ca nu are voce

| AnotherSimplePerson a răspuns:

Mie una mi se pare cam falsa sad

| xSoaked a răspuns:

E o pitipoanca si, in afara de videoclip, iti dai seama din versuri ce perversa e. Versurile nu numai ca sunt penale, dar zici ca sunt scrise de un copil care abia a invatat engleza ( cu exceptia "semnificatiei" lor ). Inceputul ala de la melodia cu acadeaua e penibil frate... nici nu imi vine sa cred ca am ajuns sa avem "cantarete" in halul asta ( tipa asta nu e cantareata ). Muzica proasta... ce sa mai zic, muzica noastra se cam duce de rapa!

| Tufuu24 a răspuns:

Buna. Industria romaneasca scartaie din ce in ce mai mult. Inafara de trupele legendare si mari care au ramas gen: Iris, Holograf, Voltaj, Pasarea Colibri si ceilalti care sunt de prin anii 90-95 altele nu mai gasesti. Alexandra Stan mi se pare o pitzipoanca obraznica ce vine pe post cu o voce facuta pe calculator si incepe sa linga o acadea si sa'si arate "perversitatea" de pitipoanca. E aiurea e enervanta.

Tuff.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesti serios? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Versuri aici la Mr. Saxo Beat : http://versurimuzicanoua.blogspot.com/

| oxygen_2068 a răspuns:

E bunaaabig grin draguta dar cam... va dati seamalaughing