| xXGaBiXx a întrebat:

Ce parere aveti despre Alexandra Stan, Park Place si Play&Win? mie imi plac toti cum canta :X

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Andreea_8014 a răspuns:

Mie mi se par prea comerciali.oh go on.nu.mi plac.nu ascult genul' asta de muzica.

| Andreea_8014 a răspuns:

Frate ai cerut o parere.o parere ti.am dat.nu mai posta intrebari de genu' daca vrei sa primesti raspunsuri gen" vaai ce frumos daa.ii ador" oh go on crezi ca toata lumea asculta caca**' asta de "muzica"?

| xXGaBiXx explică:

Mhn24 si Andreea sunteti cam idioti de felul

| xXGaBiXx explică:

Retardati din nastere ^^ va lovit trenul sau ce? XD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăia nu cântă, sunt niște maimuțe comerciale.

| Andrreachiriac a răspuns:

Si mie imi plac love struck ii ador blushing canta foarte binee happy