| Rakyy a întrebat:

Salut tuturor dupa tpu.ro am si eu o nelamurire. vreau sa stiu cum se numeste melodia de fond din acest video http://www.youtube.com/watch?v=rWnQerJmvD0&feature=youtu .be.. eu l-am facut pentru a afla ce melodie este aceasta va rog mult de tot sa imi ziceti cum se numeste s-au sa imi dati un link catre ia :X dau fundita

Răspuns Câştigător
| Marin_Loredana_1985 a răspuns:

Madcon - I'm Begging
http://www.youtube.com/watch?v=FPwZWgV8xeA

| Rakyy explică (pentru Marin_Loredana_1985):

Mersi :X si putea raspunde is la intrebarea asta?
Salutare de câteva săptămâni lucrez la site www.info-general.com şi încerc să bag şi google adsense dar nu ştiu dc aseară mi la dezactiva cei drept am încercat să postez anunţurile adsense cu un plugin pe nume Easy AdSense... sper să rezolv această problemă acum am făcut iarăşi cerere vă rog frumos ziceţi şi mie dacă am încălcat regulile s-au am făcut cv rău de mia dezactivat google adsense contul...
Vă mulţumesc (vreau răspunsuri de la nişte oameni experţi)

2 răspunsuri:
| Marin_Loredana_1985 a răspuns:

La asta nu ma prea pricep, o sa las pe cineva mai in masura sa iti raspunda.