| anonim_4396 a întrebat:

Salut tututror, Am si eu o problema daca pot sa-i spun asa! deci nu este data in care de cate ori ma uit la ceas deci de cate ori ma uit il vad tot si 59, DECI de fiecare data 99, 9, 9, 9, 9, 9% din cazuri! nu prea sun superstitios! Chestiunea este ca am fost cu o fata timp de 5 luni de zile si de cand m-am despartit de ea mi se intampla asa ceva! Nus ce e asta, drept este ca si ma gandesc la ea in fiecare zi de cand ne-am despartit! Noi suntem despartiti acum de o luna jumate!

mi se pare ceva dubios ca ma uit de fiecare data tot la aceiasi ora si noaptea cate o data cand ma trezesc si am uit la ceas este si 59
de ce credeti ca ma uit la ceas tot la si 59 :O?

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

N-avem noi de unde sa stim. Intreaba lumea, si zi-le sa nu iti zica cat e ceasul decat daca nu e ceva cu 9. Dupa 9 zile poti sa te uiti la ceas linistit. O sa scapi de asta.

pa, pa.

| UninspiredName a răspuns:

Habarnam...panaroiawinkingtongue

| cripistinna a răspuns:

Eu o perioada din vacanta ma trezeam, ma uitam la ceas, si tot ora 11:11 era... zilnic... Dar dup'aceea ma culcam mai tarziu si dormeam mai mult dimineata, asa ca no problemhappybig grin.