| anonim_4396 a întrebat:

Salut,unde pot sa ma angajez undeva la serviciu avand 14 ani?

Răspuns Câştigător
| Dedesmille a răspuns:

Varsta minima pentru angajare este de 16 ani.Asa ca nu o sa te angajeze, dar oricum incearca la standuri de fatfood sau inghetata. Sper sa iti fie de folos sfatul meu! Funditasmug:*puppy dog eyes

1 răspuns:
| miamia1 a răspuns:

Cred ca varsta minima de angajare este de 15 ani. Oricum, te-ai putea angaja anul viitor doar la impartit pliante, de exemplu, si muncesti o groaza pe 2 banihappy... Ma rog, daca stai in oras e fainut vara sa te angajezi ca promoter, dar esti inca prea mic. Incearca la anulhappy.