| motorx98 a întrebat:

Salut utilizatori TPU. Am si eu nevoie de ajutor. am 15 ani si cam 1, 76... imi doresc foarte mult sa cresc in inaltime. Ce as putea face? Mentionez ca dorm de la 10 seara pina la 7,,, fac sport si maninc sanatoss. Ajutati-ma va rog,,, fac orice. Fac mai mult sport maninc orice, iau medicamente,,, absolut orice,, doar ca sa cresc in inaltime.Va multumesc.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Medicamente iei numai la indicația medicului, da?
Mergi pe înot, trei antrenamente pe săptămână și vezi primele efecte după minim 6 luni de antrenament!
Succes!
Pa, pa.

| PedoBarbie a răspuns:

O să mai creşti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Fa sporturi de inaltime precum innot, baschet, volei, handbal.
Te pup!

| motorx98 explică:

Pai am un amic in gasca pe nume boddy care la 17 ani are 2, 04 si un prieten bara care are 1, 95... vreau si eu sa fiu ca ei.

| Filip_Marinela-simona_1996 a răspuns:

Poiii dormi cam doua sapamani la rand pe joos...KiAr FuNcTiOnEaZa! happy

| Annca99 a răspuns:

Bună.
Păi joacă baschet..merge :p laughing

Funda?

| Cam_ATat_Elly_Sh_1998 a răspuns:

Pai si sportul e bun dar lasa timpul sa treaca...eu am un coleg care are 15 ani si are 1, 50 si cv nu stiu sigur si este foarte micut...dar face si sport dar tot nu prea a crescut.
dar tot nu inteleg cat vrei sa mai cresti.