| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa cresc repede in inaltime ce ar trebui sa maninc? Funda

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Multe fructe pentru ca ai nevoie de vitamine multe fa sport inot baschet recomandat

7 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Buna.Sa stii ca ai putea sa mananci si o girafa, ca tot nu vei creste mai repede.asta e corpul pe care il ai, trebuie sa inveti sa te accepti asa cum esti.Probabil vei creste mai tarziu.(dar, totusi, cati ani ai?)

| hfgf a răspuns (pentru MasterOfDisaster):

Am 14 ani acus 15 dar sunt cam josut

| MasterOfDisaster a răspuns:

Mda,cum ziceam mai ai timp pana la vreo 20 ani sa tot cresti.si apropo de fructe,sa stii cu nu rezolvi nimic daca mananci de la magazin, pentru ca alea au mai multe chimicale decat vitamine, si mai mult rau iti faci.acum vine vara si poti in loc sa mananci un mar maaare si frumos mai bine 2 mia mici cu coaja mai patata...winking

| Alyna36 a răspuns:

Nustiu ce priveste de mincare dar stiu ca inotul si baschetul te inalta!happy

| alicutza113 a răspuns:

Nu trebuie sa mananci ceva anume laughing dar du.te la baschet la mine a functionat...

| hfgf a răspuns (pentru alicutza113):

Nu prea am timp la baschet dar oricum ce sa maninc anume

| alicutza113 a răspuns:

Poti sa mananci orice k nu te inalti am incercat si eu...laughing dar asta e ramai asa ca nici eu nu aveam timp si mi-am facut in weekend