| Lubbyboo a întrebat:

VA ROG AM O MARE PROBLEMA.Am un LG KP502 Cookie. I-am pus cod de securitate la schimbarea cartelei. Apoi daca eu nu mi-am schimbat niciodata cartela asta cand am incercat azi sa o schimb pentru ca mi-a expirat creditul si mi-am luat un sim imi cere codul de securitate si e urgent cum pot sa-l aflu am cablu de date la el Cd orice spuneti-mi va rog mult. Funda

2 răspunsuri:
| dorina195 a răspuns:

Sorry nu poti face nimic trebuie sa pleci la un profesionist sau la magazinul de unde l-ai cumparat...eu tot am asa telefon asa ca stiu cu ce ai de a face

| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Codul de securitate este 0000