| carminutsza a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, am un telefon Nokia 2690 de aproximativ un an si ceva,dar mi s-a dus dispay-ul cred. L-am inchis apoi dupa ce am vrut sa-l deschid a ramas blocat pana la "Nokia" ce trebuie sa fac? cat ar costa?
Va multumesc f mult, ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Problema s-ar putea sa fie de la soft daca zici ca ramane blocat, incearca sa-l duci la un service de se ocupa si cu telefoanele si iti vor da ei mai multe detalii

1 răspuns:
| NeimaginabilA a răspuns:

Depinde ce e, daca e android poti sa-l resetezi prin calculator. A reseta inseamna sa stergi tot de pe el si sa fie ca nou