| paynehunter a întrebat:

Salut, va rog sa ma ajutati... mi-am luat de curand metin2ro si cand intru in el ma da afara dupa aproximativ 2 minute cu eroare pe care scrie:
Hack_SHIELD
DETECT_HACKING(checkCode=10301). Va asigur ca nu am nici un fel de hack prin calculator(tocmai mi-am reinstalat windowsu si am sters tot din el numa metinul si messu il am). Am incercat fara firewall sau mi-am inchis bitdeffenderul...degeaba aceeasi eroare.Va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| dennis2000 a răspuns:

Cred ca este de la antivirus poate il vede ca pe un hack si eu am problema asta si chiar nu stiu ce sa ii fac

| paynehunter explică (pentru dennis2000):

Da asa e era de la bitdefenderul meu, l-am dezinstalat nu mai am nici o problema acum. Daca ai bitdefender dezinstaleazal ca e cea mai mare prostie de antivirus.Ms mult ti-am dat funda

3 răspunsuri:
| jimmy132 a răspuns:

Http://www.g3710yang.yolasite.com/
Yang ieftin de la booti metin2. Ai 1kk gratuit, cadou inainte.Nu fi fraier, incearca si o sa vezi.