| AɱαȥιɳɠʷᵒʷAɳιɱαTҽ a întrebat:

Salut, vand cont The west

LUMEA 5
AVENTURIER
LVL 108
-FULL ITEME
-PUSCA DE AUR
-ETC

Cine este interesat add aronz66aronz@yahoo.com
PRET 8 euro orange

Răspuns Câştigător
| TuttyFk a răspuns:

Sfatul meu e sa te lasi de fraierit ca tine sunt multi care fac treburi din astea deoarece ei nu au bani sa isi cumpere o cartela. Asa ca lasate!

| AɱαȥιɳɠʷᵒʷAɳιɱαTҽ explică (pentru TuttyFk):

Prietene nu fraieresc pe nimeni. si in al doilea rand nu e vorba de cartela. ma intereseaza doar sa nu-l dau moca. daca pentru tine o cartela e ceva ce nu iti poti permite nu ma lua pe mine cu de astea daca nu ma cunosti si nu imi cunosti posibilitatea materiala. te rog pe vitor sa te abtii de la comentarii inutile si sa faci pe desteptul. Hai ca iti dau fundita ca sa realizezi si tu ceva.

2 răspunsuri:
| TuttyFk a răspuns:

Deja m-am saturat de cei ca voi care tot dati tepe celor care poate chiar doresc sa cumpere un cont.