| cristiana1998 a întrebat:

Vine ziua mealove strucklove struck si Mi'o tin acasa impreuna cu 15 dintre cei mai buni prieteni ai mei si vreau sa fie totul cand mai perfectlove struck deci mi-am facut si program ce ziceti?hee hee vin invitatii la mine acasaa pe la 5 apoi cand ii toata lumea ajunsa, ne uitam la un film(horrorlove struck) pana pe la 7. apoi mancam pizza si mai apoi ma gandeam sa dansam pana pe la 9- 10? apoi jucam sticluuuta...si apoi tortuu si sampaniaaalove strucklove strucklove struck ce zicetti? nu stiu cand o sa se termine ma rog... ce ziceti de planul meu? mai e ceva de adaugat? spuneti voi daca ati fi la o petrecere acasa la cineva ce ati mai face?hee hee thanks for helping.(apropo fac 13 anitonguetongue)

Răspuns Câştigător
| iloveunicorns a răspuns:

13 ani...E aiurea, cu filmul horror, că pierzi c-am mult din timp, nu poti să stai până la ora 3 noaptea (Dăă), deci, eu zic să excluzi filmul horror, in plus, poate unii nu vor, sau sunt prea speriaţi, şi e c-am aiurea, asta poţi să o faci şi intr-o zi obişnuită, ok, deci, programul care ti-l zic eu :
1. Faza cu pizza o laşi, cine nu ar vrea laughing?
2. Dansul, ar fi bine să fie primul, aşa să mănânce iar apoi să danseze... Sper să ai mia multe băi laughing. Deci dansul să fie primul.
3. Ceva jocuri...
4.Tortul, şi şampania, iar apoi jucaţi orice, faceţi orice, si după tort ar fi bun filmul horror.
Distractie plăcută, şi la mulţi ani tongue.

6 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Este bine gândit mai ales că tot programul este seara. Puteţi să mai jucaţi, dacă vreţi, scaunele muzicale. Am o idee. Uite, zici aşa : Cine nu spune un banc nu primeşte, să zic, pizza. Dar să o spui în glumă pentru a spune bancuri. La film să pregateşti floricele de porumb şi sucuri. Să dansaţi 2 ore. Aş spune ca atunci sa faceţi jocul Scaunele muzicale. La tort, dacă faci 13 ani să îţi puna 13 pedepse. Dar tu spui asta uieva, să dea ca idee. Şi să nu spună că u ai dat idea. Succes! Distracţie plăcută! :***

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Şi La mulţi ani anticipat! kiss**.

| ѕтαя a răspuns:

La multi ani! Mie mi se pare bun programul in afara de sticluta ar trebui sa faceti ceva mai distractiv dar e ziua ta si tu hotarasti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Distracţie plăcută şi la mulţi ani.

| gabira a răspuns:

La multi ani si e super tare programul nu-i mai trebuie nimic la el

| ste3fFy a răspuns:

Parerea mea e ca trebuie este ca trebuie sa ii intrebi pe ei ce vor sa faca si apropo filmele horor se vizioneaza de la 10 in colo si nu merge eu zic sa le dai pizza si apoi sa-i intrebi pe ei sau daca vrei un program dupa care sai tii zic asa : sa ii pui la masa, sai pui la dans sa va jucati sticla si depinde pna la cat stati apoi nu stiu niste jocuri dans pinguinu si din astea si mai vedeti apoi sampania si tortul
kiss