| Abii a întrebat:

Heiii!happy
Ce as putea face la o petrecere cu vreo 20 de persoane in afara sa dansam sa mancamlaughing sau sa jucam sticluta sau ceva de genu >acestabig grin!:
Daca aveti idei de muzica si jocuri postatilelaughing! Mercii:*

Răspuns Câştigător
| marialungu a răspuns:

Sticluta e foarte fain, puteti juca carti si cine pierde primeste o pedeapsa, sau ce vreti voi, puteti juca adevar sau provocare, funda?

3 răspunsuri:
| Abii explică:

Si muzica ceva? Adica am luat deja cateva dar poate am uitat de unele si imi reamintiti:O3!

| jimiciu a răspuns:

Sa organizati un concurs de caraoche, sa spuneti bancuri, sa sa etc.

| cookyeh a răspuns:

Sa cumperi 2g de iarba si sa va distrati pe cinste.