| Freshbuddy99 a întrebat:

Salut voi ce folositi cand stati acasa pe net? tableta,telefon, laptop etc? chiar nu stiu ce sa imi iau... aveti vreo recomandare?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Telefon și laptop, depinde ce fac.

| Andreeush a răspuns:

Eu folosesc laptop și telefon.
Depinde de ce ai tu nevoie.

| SilentRain a răspuns:

Laptop 'ca te tine mai mult telefonul îl scapi din mână si se alege praful de el

| Sofer a răspuns:

Telefonul cel mai mult și ocazional pc-ul.

| anonymus005249 a răspuns:

Telefonul ar fi cel mai bun deoarece il potivlua cu tine oriunde, nu doar acasa. Si tableta e buna, însă prea mare. Laptopul il folosesti doar acasa sau la birou, nu o sa stai cu laptopul pe strada. Iti recomand sa iti cumperi un telefon, de preferat Samsung.

| YaBoyZaq a răspuns:

Depinde ce iti place sa faci. Daca vrei sa stai pe socia media oricand si oriunde, atunci un telefon. Daca preferi sa te uiti la filme/seriale/clipuri banuiesc ca ai vrea un ecran mai mare deci tableta sau laptop (poate chiar TV). Daca preferi sa te si joci atunci PC/Consola.
Eu personal as recomanda un PC (sau un laptop daca vrei ceva portabil) fiindca pot sa folosesc Pc-ul la filme, jocuri, si daca vreau si social media.
Acum bine inteles ca poti sa te joci si sa te uiti la filme pe un telefon de exemplu. Dar cred ca conteaza ce o sa faci mai mult, eu am spus in functie de comfort. Adica e mai confortabil sa te uiti la un film pe un ecran mai mare decat pe telefon, chiar daca si telefonul poate sa iti ofere asta.