| zzzzzzz1111 a întrebat:

Salut voi stiti vreo metoda de genu bronz artificial care sa tina sunt cam alb si nu-mi prea place care sa fie aproape permanent sau permanent exista help promit funditawinking mersi.

1 răspuns:
| mirunel14 a răspuns:

Stiiu cum e si eu am fost in aceeasi situatie.Iti pot da mai multe solutii pentru ca eu de la fiecare m-am ales cu cate un bronz usoe pana ce acum sunt ok...
1.acum ca vine luna mai iesi inainte de ora 3 uns cu ulei de masline si stai vreo 20 de minute (fa o cura de vreo 5 zile )
2.mergi la solar dar nu la o cxaldura foartew mare (ai grija poti sa te arzi)
3.creme autobronzante (date in fiecare zi cu ea in functi de cate zile scrie pe pachet )
4.e posibil sa te mai bronzezi si de la briza de augustv...

E ok pentru tine? funda plizz!