| anonim_4396 a întrebat:

Vreau niste iteme si un cont metin2 ro pe orice server ...va rog dati-mi si mie unul pe emailu butucap@yahoo.com.Va implor din tot sufletul dau cate funde si cate voturi vreti..Va implor din inima mea!

Răspuns Câştigător
| Tyberyu_Toma_1998 a răspuns:

Theviper7386
parola:the viper sau theviper7386

| PaulButucaNicolasHey a răspuns (pentru Tyberyu_Toma_1998):

Salut.Ti-am dat funda ..treci te rog contul pe adresa de mail butucap@yahoo.com? Te implor

| Tyberyu_Toma_1998 a răspuns (pentru PaulButucaNicolasHey):

Intra direct de pe adresa mea toma_tiberiu98@yahoo.com

| PaulButucaNicolasHey a răspuns (pentru Tyberyu_Toma_1998):

Dar ai schimbat cumva parola? ca nu ma mai lasa sa intru.

| PaulButucaNicolasHey a răspuns (pentru Tyberyu_Toma_1998):

Si te rog accepta-ma pe mess..sa discutam acolo

| Tyberyu_Toma_1998 a răspuns (pentru PaulButucaNicolasHey):

Bai fratica baga te rog itemele inapoi ca m-a rugat varul meu sa nu il dau ca el si-a pierdut contul

| Tyberyu_Toma_1998 a răspuns (pentru PaulButucaNicolasHey):

Intra pe ch1 si du-te la fierar

7 răspunsuri:
| Aramyx a răspuns:

Disperat dupa metin