| anonim_4396 a întrebat:

Vreau nuste versuri de disstrack pentru un baiat.Il cheama Alex, vrea sa fie primul tot timpul si se lauda ca are Iphone X, dar nu vrea sa ni-l arate, etc

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

"Florile sunt roșii,
Tu ești irelevant,
Shét pe tine și pe el,
Dacă tu consideri că venind pe TPU să întrebi așa ceva vei fi considerat "normal", te rog să rămâi în stadiul tău de persoană neevoluată încă psihic."

| Kerre a răspuns:

Nu avem de unde sa iti facem niste "versuri pentru distrak" deoarece nu cunoastem persoana data. Poate in primul rand prezinti acea persoana si dupa vedem ce facem cu ea.

| AlexDarius3 a răspuns:

Hmmm... ce e rău în a te lăuda, că mereu m-am întrebat. Dacă îţi dau un vers promiţi că mă pomeneşti pe acolo? Oricum dacă are Iphone X şi nu vi-l arată înseamnă că ştie că toţi o să i-l cereţi.