| bianca1598 a întrebat:

Vreau sa aflu parerea voastra! Asemanarile si deosebirile dintre generatiile dintre elevi. Funda cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Cristi_1137 a răspuns:

Imbracamintea, modul de gandire, muzica ascultata, parul, sentimentele, preocuparile si interesele sunt deosebirile, iar asemanarile sunt ca majoritatea au inca aceleasi ocupatii happy si inca se mai duc la scoala(acum sunt mai multe tipuri de oameni si elevii isi creaza caracterul de tineri)