| AdiDassler a întrebat:

, Vreau sa imi cumpar un laptop intre 18-25 de milioane, dar sa fie cu o placa video buna pentru ca vreau sa ma joc pe el fifa 2012, si alte jocuri cu rezolutie mare... Ce imi recomandati?

4 răspunsuri:
| John1973 a răspuns:

Iti recomand acest laptop http://bit.ly/1r4WEwd

| AurelianStochițoiu97 a răspuns:

Emachines

| ChemicalEcstasy a răspuns:

Buna. Eu am Acer- aspire5732z si e foarte bun pentru jocuri cu rezolutie mare happy am dat 20 mil pe el anul trecut. Baftahappy

| vanzatorul a răspuns:

Iti vand un Dell M1530 Tuxedo Black edition
Windows Vista x32

2 GB DDR2 883 MHz
128mb Nvidia GT(1440x920 max)
HDD 1 de 180 GB
HDD 2 de 10 GB (este special facut pentru recovery,daca ai un virus urat nu trebuie sa reinstalezi windows, ci doar sa faci repair, te scuteste de a plati pe cineva sa il repare)

Intel Mobile Core 2 Duo T7250 @ 2. 00GHz
Merom 65nm Technology(procesor de jocuri)
Audio:SigmaTel High Definition Audio CODEC sunete realistice 3D

Eu ti-l vand pentru 3399 lei.dece? Acest laptop este special pentru gaming, are un procesor de naveta spatiala, placa grafica este la fel de buna ca 2 placi grafice 512mb din cauza ca este facuta de GYGABYTE, este foarte usor, si in cele din urma pretul cu care iti vand laptopul este foarte ieftin. Daca te uiti pe amazon vezi ca un asemena laptop costa 4440 lei.Eu ti-l dau cu garantie de 3 ani,cu cutie si toate componentele laptopului(mouse,speakers)

daca esti interesat adauga-ma la ID de mess:tudorsina, daca vrei sa-l cumperi til dau free shipping + gratis un ceas multifunctional(temperatura, umiditate etc.)

Oricine poate sa ma adauge si sa il cumpere.O zi buna happy