| berges234 a întrebat:

Salut, vreau sa imi las mustanta mare dar nu creste, barba creste foarte repede, dar la mustata nu vad ca se intampla nimic, ma poate ajuta cineva cu niste sfaturi ce pot face sa imi cresc mustata?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nimic. Asteapta sa creasca.

| MarianWLF a răspuns:

E genetic, nu ai ce sa faci.

| Violleta2022 a răspuns:

Parul facial (mustata si barba) cresc HORMONAL, incepand foarte incet la pubertate si ajungand complete abia la maturitate intre 25 si 30 de ani.
Din pacate, descantece si miracole care sa-ti faca sa creasca mustata, nu exista!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu te poate ajuta, că nu e floare, să o uzi să crească.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu poti grabi cresterea, prin urmare lasa-ti corpul sa isi faca singur treaba, sa se dezvolte in timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu frate creste singur de la sine natural