| Kolors a întrebat:

Salut.Vreau sa imi recomandati ce tatuaj sa imi fac.Sunt baiat. Vreau sa mi-l fac pe mana.Nu in palma, partea opusa.Dar nu stiu ce.Imi plac drgorurile,bautura,sa fumez laughing Zodia pesti, 20 de ani. laughing V-am zis cate ceva despre mine, poate stiti ce sa imi fac.

2 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Si eu sunt zodia pesti, si imi plac tatuajele subtile :D
Eu zic sa nu te grabesti, tatuajul ala trebuie sa insemne ceva pentru tine
https://www.pinterest.com/tattoobyfreddy/hand-tattoos-for-men/

| anamariarot a răspuns:

Dacă-ți faci un tatuaj pe care-l vor alții, o să te plictisești în curând de el, pentru că nu înseamnă nimic. Fă-ți ceva ce are sens pentru tine, ceva care să te descrie, nu un desen pe care să-l ai doar pentru că așa e moda.