| deyutza34 a întrebat:

Imi place de un baiat in zodia pesti ce sa fac ca sa-i placa si lui de mine

Răspuns Câştigător
| kkkira a răspuns:

Pai vezi ce genuri de fete ii plac lui si incearca sa fi una dintre ele, vezi cum se imraca, asa te vei inspira si vei sti ce ii place cel mai mult lyui, dar daca tu crezi si esti sigura ca ii place lui ceva la tine NU schimba acel ceva! si cand esti prin preasma lui ai grija sa nu arati stupid de exemplu ( sa ai o suvita de par aiurea, sau altceva ) si mai ales daca te va vedea cu un alt aiat se va simti oarecum gelos! Succes... funda?

12 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Imi cer scuze tuturor dar ar trebui sa va contrazic.Eu zic ca are foarte mare legatura zodia cand e vorba de pesti.Cel putin si eu sunt nascut sub acest semn si sunt total diferit de oricare alta zodie.Nu e vorba numai de mine, ci de inca 4-5 prieteni care sunt exact ca mine. Sunt foarte introvertit si foarte timid.In primul rand cand vorbim cu o fata parca avem o mica retinere,parca ne tine cineva de limba,iar daca placem pe cineva o spunem sub forma de gluma(suntem pesimisti,foarte speriati de un eventual refuz). Cand ai de-a face cu un astfel de baiat iti garantez ca e mai bine sa iti calci orgoliul tau feminin si sa te duci tu la el fiindca foarte foarte rar se intampla sa faca el primul pas. Ne romantismul, ne place sa avem pe cineva care sa ne iubeasca si caruia sa ne daruim complet, sa avem intelegere si un umar pe care sa plecam capul cand ne e greu.In ochii nostri, o relatie e ca o poveste.Suntem foarte visatori,putin egoisti si foarte foarte gelosi din cauza ca dorim pe cineva care sa fie numai al nostru. Daca vrei ca un baiat din aceasta zodie sa tina la tine e de ajuns sa vorbesti cat mai mult cu el sau poate sa ii spui ca il iubesti.E expresia pe care oricare dintre noi dorim sa o auzim incontinuu. Recunosc,suntem putini naivi din cauza ca mai confundam o gluma cu ceva serios,un simplu flirt cu o mare iubire sau chestii de acest gen. Cu un barbat Pesti trebuie sa fii sincera,intelegatoare,sa ii demonstrezi ca esti numai pentru el si o sa te iubeasca dincolo de limite! Nu il critica pentru nimic din ceea ce face fiindca putem fi egoisti(Recunosc),nu il bate la cap cand e in lumea viselor(cand visam cu ochii deschisi) si nu il pune sa renunte la ceva din ce face el. Suntem foarte usor expusi la vicii si devenim dependenti foarte usor de un lucru, precum ne si atasam de o persoana... Daca mai ai vreo intrebare, o sa iti raspun!
Mult succeS!

| Roxana121 a răspuns:

Ce treaba zodia aici chiar nu inteleg?

| Heather2001 a răspuns:

Zodia nu e importanta.Importante sunt sentimentele.Horoscopul nu se potriveste la toata lumea.Fii naturala, draguta si da-I de inteles subtil ca il placi.Succes! funda?winking

| STEFANXxX a răspuns:

Intelegi eu 3 luni cu acest horoscop traiam si tot timpul se primea ca nu ne potrivim sau ne potrivim, etc.Intelegi incearca sa nu crezi in acel horoscop, caci in el este un om din 1 000 000, asa ca daca sa-l faci sa te placa trebuie doar sa vorbesti cu el mai des,sa fii mai aproape de el, sa ii trimiti mesaje de noapte buna, sau sa le spui prietenelor tale sa te ajute.Sunt multe variante, doar ca trebuie sa stii care-s.Bine sper ca te-am ajutat, daca mai ai intrebari de genu asta, scrie-mi in mesaje.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi romantica si fa-l sa se simta cel mai important baiat din lume, fa-l sa creada ca este totul pentru tine.

| valent1np a răspuns:

Ii cumperi un acvariu.

| LiaPaula10 a răspuns:

Din ce oras esti?

| deyutza34 explică (pentru LiaPaula10):

Curtisoara este pe langa tg-jiu

| Rebekaa a răspuns:

Sa de dai pe linga el. si sa faci ca si lui sa-i placa de tine, eu cred ca te vei descurca!

| NeacsuAkaAstaMicu a răspuns:

Lasa`l sa fie pestele tau si se rezolva happy.

| CirceParatraznet a răspuns:

Simplu! Te dai pe langa el! Totusi depinde ce zodie esti si u...pentru ca si eu am avut un prieten tot in zodia asta si ne certam in fiecare seara timp de 2 saptamani...

| deyutza34 explică:

Am uitat dau fundA+LIKE