| TheFuture46 a întrebat:

Salut

Vreau sa invit o prietena in oras, in Bucuresti, si nu stiu cum(face to face nu pot, doar la telefon ori pe facebook) si mai ales unde?, ea este studenta din alt judet, dar vara asta sta in Bucuresti

O cunosc de aproape un an, eu ma gandeam sa mergem la zoo, ori la un muzeu, sau sa o invit in parcul tineretului, sa ne plimbam, sa stam pe deal langa lac si dupa sa mancam o prajitura undeva. Dar ar merge si intr-o cafenea mai retrasa asa, dar nu stiu unde in Bucuresti.

3 răspunsuri:
| Valentinaldoilea a răspuns:

Ar trebui sa o lasi pe ea sa aleaga. Din doua motive: e fata si, sta in Bucuresti, deci se presupune ca il cunoaste.

| alexandramaria78 a răspuns:

Hei! Eu iubesc cafeneaua The Factory Shop - Contego Cafe, imi beau cafeaua aproape in fiecare zi! Uite mai multe detalii aici www.contegocafe.ro Bafta!

| TheFuture46 explică:

Cum sa cunoasca Bucurestiul, daca sta aici de doar 8 luni, in timpul facultatii