| 25Zen25 a întrebat:

Salut, vreau sa trimit si eu invitatiile pentru majorat dar nu am nici o idee atat de buna incat sa fie ceva amuzant si ritmat in acelasi timp, are cineva o idee? Fara sa introduca locatia, ora sau data pentru ca le pun in alta modalitate! Multumesc!

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.De ce nu cauti idei pe net? Sau mergi la o librarie care face din astea si arunca un ochi in catalog, sigur gasesti ceva?

| Andree2005 a răspuns:

Nu te mint, te Invit la al meu majorat care va fi de neuitat? idk