| anonim_3132 a întrebat:

vreau sa va cer sfatu.probabil ati trecut prin astatongue deci dupa cum v-am zis m-am desp de prietenul meu iar aseara ma suna sa ma intrebe daca l-am sunat ca avea 2 apeluri de la mine.eu nu l-am sunat ma gandeam ca poate la sunat mami:p o intreb pe mami si nu a sunat la apeluri nu era nici un apel.credeti ca ar vrea sa ne impacam?

9 răspunsuri:
| Ruxyana a răspuns:

Ceautongue
cred ca a folosit un pretext ca sa vorbeasca cu tine sau sa iti auda voceatongue:X:X incearca sa te impaci cu baiatu ca tine la tine:X:X:*:*
bafta:X

| Alina a răspuns:

E clar ca minte ca ar fi imposibil sa aiba apeluri de la tine fara sa-l fi sunat happy poate vroia sa vb cu tine sa vada daca cedezi tu prima
:p

| octavianpas a răspuns:

Cred ca da.

| Aia cu cap mare a răspuns:

Yee !

| tim a răspuns:

Nu te-ai prins? e dragoste fato!

| carmensytah a răspuns:

Sigur nu aveea cum sa aiba apeluri daca tu nu ai sunat, un motiv sa-ti auda vocea, ca doar nu putea sa-ti spuna ca vroia sa te auda, deci a fost un motiv, se pare ca inca te mai iubeste, doar un indragostit face asa, deci ce vei face? profiti de ocazie sau nu? asta e intrebarea mea pentru tine, pupici

| missm_2901 a răspuns:

Da, clar. laughing era un pretext faza cu apelurile primite de la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu ai fost tu nici mama ta atunci cine? poate vreo fantoma laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca vrea sa se impace... cu mami, nu cu tine! Dupa ce se impaca tipu' asta cu mami, intreab-o daca vrea sa se impace cu tine, eu nu cred tongue mami e mai buna... la sfaturiwinking asa ca intreab-o pe ea, noi nu-l cunoastem pe tip, nu te cunoastem pe tine, nu ne-ai zis motivul despartirii, varsta, absolut nimic, doar o FAPTA: ca te-ai despartzit de prietenul tau! "Vrea sa ne impacam?" - Cine dreq sa stie mai bine decat EL? Daca vrei sa te impaci cu EL, intreaba-l, daca NU - uita-l! Mai e o varianta totusi, mami are o aventura cu EL, si ca sa nu-si consume creditul, il suna de pe numarul tau. rolling on the floor