| Geox2 a întrebat:

Bună TPU.
De o săptămână m-am despărțit de prietenul meu.După ce ne-am despățit eu nu l-am mai căutat deloc,dar el seară mi-a trimis mesaje, după aceea am vorbit cât am vorbit prin mesaje și pe urma m-a sunat am vorbit. După aceea a venit ca să ne vedem.Am ieșit pe afară,a afalt m-a sunat și m-a întrebat că lui de ce nu i-am zis etc. Dacă e ca eu să nu îl caut mă caută el, mă sună în fiecare seară când vine de afară și vorbim câte 2-4 ore plus ziua prin mesaje. Dacă e să ies afară nu prea îi convine,nu suportă să vadă alți băieți în preajma mea sau să vadă că vorbesc cu ei,în fiecare zi îmi verifică facebook,a mai bătut și niște apropouri ca să ne împăcăm, dar eu m-am făcut că nu mă prind.De exemplu aseară am ieșit afară,până să ies i-am zis, a trecut cam o oră și mă trezesc că mă sună să mă întrebe unde sunt că veni și el cu cineva ca să se tundă și până se tunde băiatul ăla vine să stea acolo.Tot timpul cât a stat acolo s-a uitat numai la mine și la tot ce făceam.Chiar nu îl înțeleg ce vrea să facă dacă e să îl întreb dacă vrea să ne împăcăm zie că nu, dar el mai bate câteodată apropouri....Chiar nu știu ce să mai cred.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

El este un baiat minunat si complex, greu de inteles, ca si tine de fapt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca voi nu intelegeti ce inseamna sa nu mai formezi un cuplu cu cineva.

| RedDeath a răspuns:

Intreaba-l direct daca vrea sa fiti impreuna sau nu! Daca nu, spune-i "Pa!" si sa nu se mai bage cu nasul in viata ta!

| Ezeru a răspuns:

Te iubeste si este foarte gelos ceea ce nu este bine deloc. Vorbeste cu el si spune-i sincer ce simti si spune-i sa fie si el sincer cu tine si sa iti spuna tot. Asa ve-ti afla fiecare ce simte celalalt si ve-ti fi capabili sa va rezolvati problemele. Baftawinking