| Mihnea2010 a întrebat:

Salut vreau si eu niste idei cool pentru un nume pe facebook sa vina de la Mihnea multumesc anticipatwinking

2 răspunsuri:
| DroGuleTz a răspuns:

Mihnea2011, Mihnea_bossul_vostru, my_name_is_Mihnea
aia mi se par cele mai dragute pup doce fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey.PAi,la facebook ar trebui sa treci numele adevarat pentru ca e o retea de socializare mai serioasa decat hi5, si dupa cum ai vazut majoritatea persoanelor isi trec prenumele. Daca vrei ai putea sa treci precurtarea de la Mihaela sau porecla la nickname si daca nu ma insel va aparea intr-o paranteza, langa nume.