| Eygey a întrebat:

Salut, vreau si eu niste statusuri de pus pe mess, haioase. funda

Răspuns Câştigător
| ZmeuricaXD a răspuns:

Statusuri Haioase 101 " Valeu…valeu…valeleu…… mi-am scapat basca-n veceu` "

Statusuri Haioase 102 " Viata e o curva…. TU esti VIATA mea! "

Statusuri Haioase 103 " Curiozitatea ii impinge pe unii sa descopere America, si pe altii sa asculte la usa… "

Statusuri Haioase 104 " In fiecare dimineata ma uit in topul celor mai bogatzi oameni din lume …. daca nu ma vad printre iei ma duc la munca! "

Statusuri Haioase 105 " Foaie verde castravete, am dat headshot prin perete n-a fost wall a fost bulan si mi-a dat adminul ban… "

Statusuri Haioase 106 " Nu mai intrati pe mess, o sa ies eu din cand in cand sa va zic cum este pe aici… "

Statusuri Haioase 107 " Hell was full, so I’m back! "

Statusuri Haioase 108 " spersanutiiamulttimpsacitestistatusulasta "

Statusuri Haioase 109 " O tigara iti scurteaza viata cu 2 minute…
O sticla de bautura iti scurteaza viata cu 4 minute…
O zi de munca iti scurteaza viata cu 8 ore! "

Statusuri Haioase 110 " De treci codrii de arama nu te costa nici un ban de treci pragul de la crama dai salariul pe un an… "

Statusuri Haioase 111 " Nu fumati in pat…. ca nici noi nu facem sex in scrumiera! "

Statusuri Haioase 112 " Save energy…. sleep in school! "

Statusuri Haioase 113 " Vino mama sa ma vezi…. muncitor la spatii verzi…. c-am furat si eu ceva si m-a prins politia! "

Statusuri Haioase 114 " Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra… "

Statusuri Haioase 115 " Viitorul suna bine…. pacat ca nu raspunde nimeni! "

Statusuri Haioase 116 " Viitorul suna bine…. pacat ca nu raspunde nimeni! "

Statusuri Haioase 117 " Nu furati! Parlamentarii nu suporta concurenta! "

Statusuri Haioase 118 " Daca pozele ar vorbi……ce crezi ca ar spune avatarul meu? "

Statusuri Haioase 119 " N-am status acum…. da am in schimb avatar! "

Statusuri Haioase 120 " Le stiu pe toate…….da-s maritate! "

Statusuri Haioase 121 " Enervez…… in rate lunare! "

Statusuri Haioase 122 " Cand stapanul nu-i acasa…. sar pe geam si intru-n casa! "

Statusuri Haioase 123 " Cand am pornit la drum, am intalnit o proasta /Am incercat sa fug, mi-a devenit nevasta… "

Statusuri Haioase 124 " Don’t love & cry…. *** and smile "

Statusuri Haioase 125 " Am un iepuras dragut… nu refuza dacal ***… e grasut e foarte dur… si-a bagat 1 ou in c*r… si mai zice ca-i tampit… strigand Paste Fericit! "

Statusuri Haioase 126 " Ea e fata cultivata…. si si`o pune numai cand e beata! "

Statusuri Haioase 127 " Pe usa scria "femei", si cand am intrat erau numai WC-uri… "

Statusuri Haioase 128 " Ciocolata e a mea si n-o dau la nimenea… "

Statusuri Haioase 129 " V-a iubesc atat de mult, ca imi vine sa v-a ***… "

Statusuri Haioase 130 " Tanara, draguta, blonda, sexy, fara obligatii, 90-60-90, picioare 1.20 m, plina de viata, patimasa, exotica, misterioasa, amatoare de senzatii tari, vand camion! "

Statusuri Haioase 131 " *** is good, *** is funny, all the people *** for money, if u think *** is funny, *** yourself and take the money… "

Statusuri Haioase 132 " Pierdut nimfomana blonda, in bortbagajul unei dacii, ofer recompensa! "

Statusuri Haioase 133 " Eu vampir tu Dracula ….eu sug sange tu sugi ****… "

Statusuri Haioase 134 " Fata se uita in ochii mei, dorind un sarut romantic, eu ma uitam in ai ei dorind sa o *** salbatic! "

Statusuri Haioase 135 " Sa-mi bag **** pe fereastra, sa v-a *** pe toti din casa! "

Statusuri Haioase 136 " 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 …. moamaaa…. cati prosti imi citesc stautsul… "

Statusuri Haioase 137 " Hai sa bem, sa ne distram ca astazi te inmormantam… "

Statusuri Haioase 138 " Poti sa fugi, oricum o incurci, oricum te alerg… te prind, te sparg la buci! "

Statusuri Haioase 139 " Bautura si femei pentru toti baietii mei! "

Statusuri Haioase 140 " Cu femei si bautura o mai duc o saptamana! "

Statusuri Haioase 141 " Ia fa ***…. ia si bea…. apa din olita mea…
apa dulce de izvor…. cu 80 % clor "

Statusuri Haioase 142 " Curgeeeeeee…. curge coniacu`…. pana ne i-a dracu` "

Statusuri Haioase 143 " Vand Rotweiller. Mananca orice si ii plac foarte mult copiii… "

Statusuri Haioase 144 " Angajez CLOWN. Rog seriozitate! "

Statusuri Haioase 145 " Tocmai cand credeam si eu ca o scot la capat,
se gasi unul sa mute capatul mai incolo… "

Statusuri Haioase 146 " Te-am vazut…. te-am placut…. si am vrut ca sa te ***… "

Statusuri Haioase 147 "Se lipesc banii de mine…. ca am super-glue la mine… "

Statusuri Haioase 148 " Plecat cu iubita…….la o bere…"

Statusuri Haioase 149 " Tu esti cu*va eu sunt peste…. impartim banii frateste… "

Statusuri Haioase 150 " Marsh. eu nu sunt mata… sa cenzurez in fata ta limbajul!

Sonmoroase profesoare,
Pe la clase se aduuna,
Se ascund dupa catedra
Noapte buna!

Si elevii toti suspina,
Catalogul negru tace,
Chiar si creta de pe tabla...
Somu-si face.

Iese un elev la tabla,
Printre cifre sa se-ncurce,
Fie-ti zecele aproape,
Lasa proful sa se culce...

Peste-a fizicii probleme,
Elevul sterge tabla luna...
Totu-i vis si armonie,
Cand se suna...))

NU SARUTA ENGLEZESTE
LUNG SI DELICAT
SARUTA ROMANESTE
SCURT SI APASAT

Je m\'appelle Vasile Mure
Je veni de la padure
Je gasi nevasta-n pat
Se randez vous cu-n alt barbat
Quand je preparai ciomagu\'
Mon amie sarise gardu\'
Il tombeau dans la urzici
Sur son fund numai basici

5 răspunsuri:
| Tha_Skumpa_Andra_1998 a răspuns:

Uite unul bun:heeehe 1, 2, 3 ..prosti imi citesc statusul acum. fuuunda!

| Tha_Skumpa_Andra_1998 a răspuns:

Uite unul bun:hehe 1, 2, 3 ...prosti imi citesc statusul.acum funda te rog!

| Eygey explică (pentru Tha_Skumpa_Andra_1998):

Scuze am dat funda odata si nu o mai pot da inca odata.

| jacobtim44 a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Exista doua cuvin...
VEZI MAI MULTE PE http://pedanny.blogspot.ro/

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute