| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu o parere la piesa mea. Sunt nou in stilul asta...si cam amator si as vreau si eu niste pareri!

http://www.youtube.com/watch?v=tSGzkj2Lt1c

5 răspunsuri:
| alexro93 a răspuns:

Nu e rea melodia, sper sa te aud mai des cu mai melodii din ce in ce mai bunewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Frumoasă piesă, îmi place!
Merită nota 10, îngeraşul acela l-am avut şi eu la avatar.
Te pup!

| Carmen100 a răspuns:

E frumoasa big grin Un inceput bun. Daca tu ai scris versurile inseamna ca ai talent. Bravo! Sa continui big grinbig grinbig grin

| ChristinaGM a răspuns:

Foarte frumos! Continua.

| rianarebeka a răspuns:

E foarte draguta happy Imi place foarte mult. Poti incerca sa o faci mai lunga si cu mai multe rime.dar oricum primeste nota 10! BRAVO!