| Zuzu741 a întrebat:

Salut vreau si eu un cod pentru sims in care sa nu ii mai dau de mancare la personaj. va rog

nu merge codul maxmotives happy

Funda

3 răspunsuri:
| Zuzu741 explică:

Ok. mersi totusi happy (scuze ca nu am precizat vreau pentru sims 2 big grin )

| NamelessHuman a răspuns:

Eu am gasit un cod, dar nu stiu cat de sigur este. Si cred ca merge doar la Sims 2.
motiveDecay off
Din cate am auzit, codul asta ii opreste toate nevoile personajului. Adica daca ai barele verzi si introduci codul, raman asa.
Nu stiu exact daca merge. Il incerc si eu.winking

| NamelessHuman a răspuns (pentru NamelessHuman):

De fapt, las-o balta. L-am incercat si nu a mers.straight face Dar cine stie, poate ai mai mult noroc.