| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un nume misto pentru Facebook. Ma cheama Claudiu. Ms!

Răspuns Câştigător
| IamGIPSY a răspuns:

Numele de familie si prenumele, pentru curiozitatea ta.
Nu te inteleg, daca ne iei in bataie de joc castigi ceva? Crede-ma oricat de educata as fi, nu pot sa trec cu vederea comentariile spalacitilor. Asa meritati sa fiti numiti, nesimtitilor. Am vorbit pentru toti, nu doar pentru tine.
Daca voi nu socializati cu noi, e si normal sa ne purtam cum ne purtam.Sau sa fim priviti pe strada cu antipatie. Ceea ce am patit si eu, doar pentru ca m-a dat de gol culoarea.
Nici unul nu cred ca a stat, sau a trait pe langa noi, sa vedeti in spatele aparantelor si a barfelor rele.
Plus ca va dati asa smecheri. Lucru cu care noi va intrecem cu mult, pentru ca avem de ce. Avem curaj, ceea ce voua romanilor, va lipseste cu desavarsire.

Eu una am fost educata foarte bine de catre parintii mei, si sper ca atunci cand voi avea si eu copii la randul meu sa nu aiba parte de aceleasi prejudecati. Sper ca mentalitatea oamenilor sa se schimbe. Noi nu avem nimic special cu voi, voi cu noi da... de ce, nu pot sa imi dau seama.
Si va mai spun ceva. Dragii mei, nu noi "ciorile"facem tara de ras, ci voi cu comportamentul vostru.

Ganditi-va si voi cu rasismul asta... In fata lui Dumnezeu, toti suntem la fel, oameni. sad

5 răspunsuri:
| LoLpoZ a răspuns:

(Numele de familie ex: Preda) Preda Claudiu. Pe facebook arata urat numele acestea. Daca vrei sa folosesti, pe mess pe Hi5, si atunci poti folosi simboluri, arata mai bine.

| parazitul a răspuns:

"Claudiu suc@ru" sau "Claudiu printzu tau:X:X" am vazut ca se poarta...

| IamGIPSY a răspuns (pentru parazitul):

Nu mai manca cac*at si nu mai fii tu asa tare sa ne iei pe noi in sictir. Sa-ti parazitez piz*da mea in gura.

| parazitul a răspuns (pentru IamGIPSY):

Wow stii sa scrii corect, esti chiar speciala printre semenii tai daca trecem cu vederea limbajul ce arata adevaratul tau caracter... apropo ce nume ai pe faisbuc? laughing)

| IamGIPSY a răspuns (pentru parazitul):

Numele de familie si prenumele, pentru curiozitatea ta.
Nu te inteleg, daca ne iei in bataie de joc castigi ceva? Crede-ma oricat de educata as fi, nu pot sa trec cu vederea comentariile spalacitilor. Asa meritati sa fiti numiti, nesimtitilor. Am vorbit pentru toti, nu doar pentru tine.
Daca voi nu socializati cu noi, e si normal sa ne purtam cum ne purtam.Sau sa fim priviti pe strada cu antipatie. Ceea ce am patit si eu, doar pentru ca m-a dat de gol culoarea.
Nici unul nu cred ca a stat, sau a trait pe langa noi, sa vedeti in spatele aparantelor si a barfelor rele.
Plus ca va dati asa smecheri. Lucru cu care noi va intrecem cu mult, pentru ca avem de ce. Avem curaj, ceea ce voua romanilor, va lipseste cu desavarsire.

Eu una am fost educata foarte bine de catre parintii mei, si sper ca atunci cand voi avea si eu copii la randul meu sa nu aiba parte de aceleasi prejudecati. Sper ca mentalitatea oamenilor sa se schimbe. Noi nu avem nimic special cu voi, voi cu noi da... de ce, nu pot sa imi dau seama.
Si va mai spun ceva. Dragii mei, nu noi "ciorile"facem tara de ras, ci voi cu comportamentul vostru.

Ganditi-va si voi cu rasismul asta... In fata lui Dumnezeu, toti suntem la fel, oameni. sad

| Coltea_Valentin_1978 a răspuns:

Eu stiu un nume sa til pui pe,, facebock,, si se numeste sanovan XxXx rainBOW2