| FreakyHalloweenBoy a întrebat:

Vreau un blog...in toamna il lansez.Am nevoie sa imi fac un logo (in photoshop). Nu vreau ceva complicat vreau o imagine(. png) si numele blogului(cu un font mai special)langa ea.Totusi logo-ul vreau sa fie pe background transparent(. png)...Eu nu ma pricep asa bine sa lucrez in photoshop.As ramane dator daca cineva m-ar ajuta free. puppy dog eyes Ii voi da funda laughing
Id-ul meu e raul_rockislife_emokid.toxic@yahoo.com
sau ma puteti contacta printr-un mesaj! happywinking Sper ca cineva ma poate ajuta.

Răspuns Câştigător
| 0.0 a răspuns:

Sper sa iti placa, scuze ca a durat atat...totul e facut de mine(pe telefon) in afara de soricel si desigur, dupa modificate de 10, 15 ori, dar gata am terminat :D http://www.mediafire.com/? lkqk8mep7rnfxpg

3 răspunsuri:
| FreakyHalloweenBoy explică:

@0.0
1.Imaginea dinainte textului sa fie cu un personaj din desene animate[nu conteaza care].
2.Blogul se va numi "Funky Blog"(sa aiba un font mai ciudat si sa fie in multe culori)

| 0.0 a răspuns:

Buna. cum vrei sa se numeasca? iti fac eu big grin

| 0.0 a răspuns:

Sper sa iti placa, eu am facut totul(pe telefon) in afara de soricel, si desigur le'am modificat de 1- 15 ori dar gata am terminat http://www.mediafire.com/? lkqk8mep7rnfxpg sa ma anunti cand e gata blogul ca poate vreau si eu sa fiu membra