| LaTulipeNoire a întrebat:

Cine e priceput in photoshop? Il rog foarte mult daca ma poate ajuta... vreau sa fac un forum al clasei mele, unde sa postam amintiri poze etc...si vreau o imagine care s-o pun ca si Logo. Vreau sa fie tipul literelor(fontul) simpatic, culoarea verde-galbui si sa scrie :,, Clasa 8C" iar intre litere sa nu fie spatiu alb.sa fie transparent ca sa se asorteze cu restul forumului. Cel care ma ajuta are funda! Imaginea mi-o puteti da pe adresa de email crs_costel@yahoo.com

2 răspunsuri:
| Maya_5016 a răspuns:

Sincer, ma pricep la editatul pozelor, dar nu imi permit photo shop-ul deoarece costa 300 de euro, asa ca folosesc photo scape-ul pe care cred ca il folosesc toti.In primul rand asta vroiam sa sesizez, ca photoshop-ul e total diferit de photscape si costa de la 100- 150 de euro pana la 600-700...si poza ar avea nevoie de un editor in fucntie de aparatul cu care a fost facuta si calitatea daca vrei sa o foloesesti pentru un site.

| RoxyVoica a răspuns:

Te ajut eu.Am cativa ani de experienta in photoshop. Vorbim maine pe mess pentru mai multe detalii.