| AleeAlexaaandraaa a întrebat:

Vreau un mic ajutor laughing. Stiu e cam penibil si aiurea, dar ma enerveaza chestia asta.Anume,cand zic ceva despre un coleg imi da replica,,haha amuzanta esti ", imi Arata link-ul de la Iumor si imi zice,, ai gresit locatia aici sa te duci". O data, de 2 ori a fost amuzant acum e putin cam enervantlaughing). Zice asta cand nu-i convine ce i-am spus..Chiar vreau sa-i spun ceva sa-i inchid gaura si sa nu mai foloseasca replica asta...Serios acum? Aveti vreo idee?laughing). Stiu ca-i penibil ce am scris, dar is serioasa laughing)

2 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Dacă răspunzi la fel ca el, nu e nici o diferenta intre voi. Mai bine arata ca esti diferită și continuă să vorbești frumos. Învinge răul prin bine.

| AleeAlexaaandraaa explică:

Gura*. Pardon, greseala. Ignorati laughing))