| jojo9 a întrebat:

Dau fudoaielove struck si vot daca imi spuneti ce sa fac. Este o fata care ma enerveaza in cartie si se da mare missthinking desi nu e. Vreau sa o fac sa taca si sa nu mai comenteze cand ies afara dar nu stiu ce replica sa ii zic ca sa ii inchid gura. Va rog ajutati`ma spunandu`mi ce sa ii zic. Care spune cel mai bine ia funda si vot. Multzam` de ajutor:* >big grin

Răspuns Câştigător
| RaluuRaluu a răspuns:

Spune-i asa : "Ce fa te crezi mare miss? Ce te face sa crezi ca infloresti cartieru' cand iesi afara, Nu vezi ca bate vantu' dupa tine. daca te-ai uita in oglinda te-ai speria dc vezi. Da-i pe jet sh da-ti aere la m**a aksa, poate ia ti le suporta, Hai pussy, pussy ". Cva de genu'. Sper ca ti-am facut o idee tongue.

6 răspunsuri:
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Iao la bataie laughing daca nu vrei, zi ca daca ai avea fata ei, tiai pune o punga pe cap, sau chestii de genu, ...fi desteapta si improvizeaza repliciwinking

| briana a răspuns:

Nui da importanta arata-i ca pentru tine e inexistenta indiferenta doare cel mi tare. Sau intreaba o prietena cand vb cine e urata aia care comenteaza cred. Sau poti sa i zici : Te crezi frumoasa de cat timp nu te-ai mai uitat in oglinda? daca zice ca se uita tot timpul i zici ca nu se vede pentru ca e la fel de urata ca si ieri. Uita-te cu arat eu fara macheaj iar tie iti trebuie tone sh tot arati ca o sperietoare. Crezi ca daca ai atatea figuri n-o sa mai vada lumea cat de proasta esti. Nu vezi ca mai ai putin si zbori pe centura esti vai de capul tau fata. Nu merita sa imi irosesc timpul cu un gunoi ca tine. Succes pe centura daca se uita cineva la tine?

| emima a răspuns:

Pai eu in locul tau as ignora-o sau i-as zice nu ma pun la mintea ta ca, cine cedeaza prima aia e mai desteapta vezi-ti de "gunoiul"tau din nas gretoas-o dar mai bine ai ignora-o parerea mea cu tacerea ai frigi pielea
bafta!

| ilenutzza a răspuns:

Pai depinde ce iti spune acum na daca te enerveaza acum ceva timp m-am luat de una i-am spus : loredana (asa o chema ) sa incepi sa latri, sau sunt mai multe replici cum ar fi : tu in afara de pi*** nu sti sa imparti nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca si tu esti draguta, incearca sa ii furi prietenulsmug laughing

| jojo9 explică:

Ninis ea are un gajiu de faci infart cand il vezirolling on the floor). La cat de frumoasa e ea atat si gagiusurolling on the floor