| x2gk9r a întrebat:

Salut...
Vreau un sfat simt ca sunt la capătul puterilor deci nu mai pot
Clasa mea i foarte enervanta,astăzi sau tras niște fete de par,prietena mea am pierdut-o din cauza unei certe și na, simt ca am ajuns la capătul puterilor
Va rog frumos niște sfaturi ca nu mai pot
Am niște nervii de îmi vine sa plâng...

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Sfatul meu e sa plangi pentru a te descarca de emotiile negative si sa nu confunzi clasa ta cu tot universul tau deoarece ii mai vezi pe acei oameni doar cativa ani si atat.Da, e foarte dureros cand iti pierzi prietenii, dar acestia oricum vin si pleaca.It's called life.

| Miruna333 a răspuns:

Plangi si descarca-te. Fa ceva ce iti place sa te simti mai bine, vorbeste cu cineva, spune-i ce simti, asta te va usura. Inteleg ca poate clasa ta este enervanta, incearca putin sa lucrezi si la modul cum vezi lucrurile si asta te va ajuta sa nu o mai vezi chiar atat de enervanta. Daca nu a fost nimic serios la cearta voastra, fa un pas si arata-i ca vrei sa te impaci cu ea, daca iti mai doresti acest lucru.

| x2gk9r explică:

Simt o frica fără motiv...