| Y3aaHH a întrebat:

Ziceti-mi si mie filme gen "never back down" cu batai intre adolescenti sau cv de genu big grin. Viata de asta de liceu cu batai si cu tot felul` de chestii smechere big grin. Funda happy

5 răspunsuri:
| Candice a răspuns:

Mean girls, American pie - astea sunt unele dintre cele mai tari filme cu adolescenti happy

| An0nim_1112 a răspuns:

Karate Kid
Never Back Down 2

| tudoseus a răspuns:

"felon".e vorba despre o pers care ajunge la inchisoare si este fortat sa se bata...sau "ultimul castel"

| tudoseus a răspuns:

"felon".e vorba despre o pers care ajunge la inchisoare si este fortata sa se bata...sau "ultimul castel"

| GoPro a răspuns:

Incearca takkenwinking nuper film l-am vazut de n orilaughing)